Інструкція для учнів на період дистанційного навчання

/Files/images/distantsyka/завантаження.jpg

Любі діти!

Уміти ефективно працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіаграмотним — найважливіші навички 21 століття. Зараз перед нами постало випробування, як відпрацювати ці навички разом з вами під час дистанційного навчання.

Перед вами покрокова інструкція

1. Дистанційне навчання – це навчальний робочий режим, але віддалено.

2. Під час дистанційного навчання Вам необхідно завантажити на свої комп’ютери, ноутбуки чи смартфони програми: Viber, Google Classroom, Google Meet.

3. Бути присутнім на всіх онлайн-уроках згідно з розкладом уроків. Перший урок розпочинається о 8:30. Для цього необхідно зайти в Google Classroom за 5 хвилин до початку уроку і натиснути посилання надіслане вчителем. Далі вчитель вас приєднає до уроку.

4. Завдання для опрацювання з’являтимуться на платформі GoogleClassroom згідно з вашим розкладом уроків.

5. Перейшовши до програми GoogleClassroom ви обираєте відповідне завдання і виконуйте його. Для кожного предмету створена окрема сторінка із завданнями. Відкриваючи її, ви знайдете матеріал, який потрібно опрацювати з кожного предмета (параграфи, статті підручника; сторінки друкованого зошита; посилання на відеоуроки, сайти, Інтернет-тестування тощо). Також для зворотнього зв’язку з вчителем є функція «КОМЕНТАР».

6. Щоб навчання не розтягувалось на весь день, визначте час у першій половині дня, коли ви будете виконувати завдання. Обов'язково дотримуйтесь цього режиму навчання. Не забувайте про перерви. Виконуйте руханки (1-4 класи), фізичні вправи (5-11 класи) – це надзвичайно корисно!

7. Протягом дня ви маєте виконати ВСІ завдання від учителів згідно зі своїм розкладом уроків. Наприклад, якщо у понеділок у вас 5 уроків, ви маєте виконати завдання кожного з цих предметів і надіслати їх учителям-предметникам на GoogleClassroom або особистим повідомленням у Вайбері. Цінуйте свій час, не залишайте невиконані завдання, адже наступного дня потрібно виконувати інші. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ на те що є окремий дедлайн (останній термін) надіслання домашнього завдання.

8. Виконання завдань починайте з опрацювання теоретичного матеріалу (стаття підручника, відео чи Інтернет-стаття за посиланням, яке надав учитель). Тільки після цього переходьте до практичної частини уроку (виконання вправ, розв’язання прикладів, проходження тестування тощо). У зошиті зазначайте дату і тему, визначену вчителем.

9. При виконанні онлайн-тестів важливо дотримуватися таких вимог: 1) зверніть увагу, до якого часу ви можете виконувати тест: учитель ставить таймер на виконання завдання (після завершення ви не зможете відкрити тест); 2) перейдіть за посиланням, наданим учителем, за потреби введіть код; 3) зазначте своє прізвище та ім’я повністю, без скорочень; 4) при проходженні тесту дотримуйтесь принципів академічної доброчесності; 5) ви побачите свою оцінку та правильні відповіді одразу по завершенні тестування.

10. На дистанційному навчанні учителю важливо отримати фото або скриншот виконаної вами роботи в той день, коли вам надано завдання. Учитель проаналізує правильність виконання, за потреби, надасть рекомендації. Головне – засвоєння матеріалу.

11. Ви можете надати виконані роботи пізніше через поважні причини (наприклад, хвороба), але про це потрібно повідомити класного керівника або вчителя-предметника.

12. Кожне виконане вами завдання буде оцінюватися і фіксуватися в електронному журналі та на платформі GoogleClassroom.

13. Такі завдання, як, наприклад, вірш напам'ять, диктант чи заняття фізичними вправами можуть оцінюватися по-різному: деякі вчителі будуть прохати зняти невеличке відео і надіслати його.

/Files/images/distantsyka/4_1.png

/Files/images/distantsyka/Памятка.jpg

Відеоінструкції

Правила поведінки під час дистанційного уроку

Працюємо в Classroom

Як працювати зі смартфона (відео для учнів)

Як працювати з комп’ютера (відео для учнів)

Як здати роботу на перевірку в Classroom на телефоні (відео для учнів)

Як здати роботу на перевірку в Classroom на комп'ютері (відео для учнів)

Зустрічаємось в Google Meet

Як приєднатися до онлайн-уроку (відео для учнів)

Користуємося Jam board

Створюємо нотатки, додаємо малюнки т.і.

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.