ІНСТРУКЦІЯ БАТЬКАМ,

як раціонально організувати дистанційне навчання учнів удома

Шановні батьки! Освіта дітей – наша спільна відповідальність!

1. Будь ласка, ознайомтеся із положення «Про дистанційне навчання» МОН України

2. Уважно прогляньте відеоінструкцію на сайті ліцею, якщо необхідно, поставте ваші питання класному керівнику.

3. Потурбуйтеся про наявність повної контактної інформації (телефон, електронна пошта, Viber, Tеlegram тощо) класного керівника, шкільного психолога.

4. Поважайте особистий час та право на приватне життя педагогів та інших батьків, контактуйте з ними за попередніми домовленостями.

5. Забезпечте технічні умови для навчання вашої дитини дистанційно, а саме:наявність комп'ютера чи планшета, відеокамери, навушників, мікрофона або інтегрованих девайсів, вчасно сплачений інтернет-зв'язок та доступ до платформ дистанційного навчання, рекомендованих навчальним закладом.

6. Забезпечте тихе робоче місце, в ідеалі – окрему кімнату для навчання. Стежте за дотриманням порядку на робочому місці вашої дитини.

7.Із метою дотримання санітарних норм звертаємо вашу увагу на те, що дитина після регламентованого часу роботи у віртуальному класі, згідно з її віковою категорією(для учнів 1-х класів — не більш ніж 10 хвилин;для учнів 2-4-х класів — не більш ніж 15 хвилин; для учнів 5-7-х класів — не більш ніж 20 хвилин; для учнів 8-9-х класів — 20-25 хвилин; для учнів 10-11-х класів на 1-й годині занять — до 30 хвилин, на 2-й годині занять — 20 хвилин), має залишити робоче місце та переключитися на інші види роботи:перепочити, порухатись, зробити гімнастику для очей тощо.

8. Під час перерв рекомендовано провітрювати приміщення, робіть вологе прибирання, стежте за дотриманням питного режиму.

9. Поясніть дитині, наскільки важливо слідкувати за своєю поставою за робочим столом.

10. Забезпечте дитині збалансоване здорове харчування, особливу увагу при цьому приділіть наявності в раціоні свіжих овочів і фруктів.

11.Не допускайте прийому їжі під час занять та виконання домашніх завдань, поясніть дитині, що це може бути небезпечним для її здоров'я.

12. Станьте учасниками батьківських форумів нашого закладу освіти, обговорюйте спільні проблеми, допоможіть педагогічному колективу удосконалити навчально-виховний процес. Ми завжди відкриті для співпраці.

13. Допоможіть вашій дитині подолати стресовий стан і, якщо є потреба, зверніться до практичного психолога.

14. Намагайтесь завжди бути в курсі поточного розкладу занять і дотримання вашою дитиною цього розкладу. Уразі неможливості відвідати онлайн-урок, виконати ту чи іншу роботу, надіслати вчителю виконану роботу, проінформуйте вчителя або класного керівника про такі обставини та дійдіть згоди про механізми відпрацювання.

15. Переконайтесь, що ваша дитина справляється з виконанням домашніх завдань, творчих робіт, експериментів тощо. Відстежуйте навчальні досягнення дитини в динаміці.

16. Поясніть дитині важливість виконання всіх індивідуальних завдань та контрольних робіт самостійно.

17. Ставтесь із повагою до своєї дитини та виховуйте в неї таке ж ставлення до інших людей.

18. Цінуйте щасливі моменти дитинства вашої дитини, довіряйте їй, спрямовуйте її розвиток.

19.Не відмовляйтеся від режиму дня і намагайтеся домогтися його виконання. По-перше, це дозволить вам стежити за часом. І не давати йому проходити марно. По-друге, будь-який режим привчає організм до певного робочого циклу. Це збільшує можливості при засвоєнні нового матеріалу, робить процес навчання більш комфортним, здоровим.

Зберігайте спокій, контролюйте навчання дітей і будьте здорові!

Разом, ми впораємось з усіма викликами сьогодення!

Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.