/Files/images/razdeliteli_002.gif


Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєшь називаться людиною! Сааді

/Files/images/стоп насильству.jpg

Булінг(цькування) – дії учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному чи сексуальному насильстві. Такі дії вчиняються стосовно дитини чи дитиною стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого може бути заподіяна шкода психічному чи фізичному здоров’ю потерпілого. Булінг може здійснюватись також із застосуванням засобів електронних комунікацій.

ЮНІСЕФвизначаєбулінг (від анг. to bull – переслідувати) як небажану агресивну поведінку дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною чи групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили.

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ

  • Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII
  • Лист МОНУ від 29.01.2019 р. № 1/11-881 «Про рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм
  • Лист МОНУ № 1/9-790 від 29.12.2018 "Щодо оганізації відповідної роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу.
  • Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти»
  • Лист МОНУ №1/9-436 від 14.08.2020 «Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню)»

/Files/images/7269.gif

/Files/images/YAk-protystoyaty-bulingu-Minyust-rozrobyv-postery-.jpg/Files/images/7269.gif

/Files/images/3.jpg/Files/images/7228.gif

ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПАЗЛ "СТОП -Булінг"

А чи ти готовий робити зміни навколо себе?

З чого почати боротьбу з булінгу в школах?

З яких слів треба починати діалог з виявлення булінгу в школі?

Кiлькiсть переглядiв: 678

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.